Schaumannovka, pitná pramenitá kojenecká voda z Jeseníků

Jde o jednu z nejkvalitnějších kojeneckých vod z přírodního chráněného podzemního zdroje v Jeseníkách. H2O z Jeseníků je pramenitá voda s vyváženými minerály, která nastartuje Váš náročný den. Pitný režim je velice důležitý pro náš organismus. Z dostupných informací víme, že bychom měli vypít 1,5l až 3l vody denně na základě naší tělesné hmotnosti. Tak proč nezačít právě s čerstvou vodou z chráněného přírodního pramene z Jeseníků?

Voda Schaumannovka se vždy stáčí čerstvá a nijak neupravovaná, můžou ji tak denně pít naši nejmenší i senioři

Schaumannovka patří do kategorie nejkvalitnějších přírodních vod, určená k pitnému režimu pro všechny věkové kategorie. Schaumannovka má hodnotu pH jako naše krev, takže nezatěžuje náš organismus. Většina pitných, minerálních i kojeneckých vod se balí do PET láhví, naše Schaumannovka se stáčí čerstvá a výhradně do skleněných nádob (demižonů) o objemu 5l, 10l a 15 litrů, ve kterých neztrácí na kvalitě a čerstvosti. Sklo je jediný zaručeně bezpečný obal ve styku s potravinami, na rozdíl od PET láhví neoxiduje a neubírá na hodnotě tekutiny.

,,Na přírodě nám záleží.“ My šetříme životní prostředí a příroda nám to vrací v podobě kvalitní pramenité vody. Tohle naše ,,tekuté zlato“ protékalo až 150 let půdou nejčistších hor ve střední Evropě a na nás teď je, aby jsme se o toto zlato starali. Schaumannovka je z místa, které ještě nezasáhl průmysl a kam vzdušné proudy nezanesly kontaminační látky a tak jsme rádi, že se o tuto zdravou vodu s Vámi můžeme podělit.

Důležité informace o Schaumannovce:

  • zásaditá voda, má pH naší krve
  • přírodně harmonická a disponuje vyváženým obsahem minerálů
  • je produktem čisté přírody, vždy čerstvá a neupravovaná

Využití vody Schumannovky

Schaumannovka je nejen pro každodenní pití pro kojence i starší lidi, ale je vhodná i jako voda pro vaření piva, k přípravě výborné pálenky nebo jako dietní voda. Dietní vodou se rozumí voda, která je vhodná pro pitný režim při dodržování klasické diety (snížení váhy, zdravotní problémy, atd.). Voda Schaumannovka je oblíbená ve firmách i kancelářích pro udržování správného pitného denního režimu. Zaměstnance nejen osvěží, ale také nastartuje pro další pracovní výkony. Vodu H2O z Jeseníků doporučujeme pít vždy čerstvou, čím je voda starší, tím více ztrácí své přirozené vlastnosti. Proto je nejlepší vypít stočenou vodu do 5 dnů.

Schaumannovka se nikdy nebude plnit do polyethylentereftalátových obalů (známé pod zkratkou PET).

Jak se voda přesně dělí, naleznete v odkazu “O Vodě“.